Hekimoğlu 27. Bölümünde Neler Yaşanacak? Hekimoğlu Final mi Yapacak?

Hekimoğlu dizisi bu akşam 27. bölümü ile ekranlara geliyor ancak bir yandan da Hekimoğlu için final yapacağı iddiaları mevcut. Hekimoğlu dizisi final yapabilir mi? Bu konu üzerine yapılan iddialar ve dizi kanadından gelen açıklamalar haberimizde.

Hekimoğlu dizisi neden final yapıyor? İddialara göre eski reytinginden eser kalmayan dizide zaman git gide daralıyor ve dizinin final yapması bekleniyor. Peki senaryo ve oyuncu kadrosu bu kadar kaliteliyken Hekimoğlu dizisi final yapacak mı?

Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın başrolde oynadığı Hekimoğlu dizisi bu akşam Kanal D ekranlarında olacak.

Hekimoğlu 27. Bölümde Neler Yaşanacak?

Bir çiftin konuk olduğu bu bölümde kadının karaciğer donörüne ihtiyacı olacaktır. Sevgilisi donör olmayı kabul eder. Ancak doktorlar hiç beklenmedik bir olaya şahitlik eder. Kadın sevgilisinden ayrılmayı planlıyordur. Ayrılacağını bilmeyen ancak sevgilisine donör olmayı kabul eden kişiye gerçeği açıklayıp açıklamama konusunda tereddüte düşerler. Doktorlar arasında yapılan fikir alışverişi sonucunda bu sırrın söylenmeyeceği kararına varılır. Her ne kadar Zeynep bu gerçeği söyleme konusunda istekli olsa da Hekimoğlu tavrını sert bir şekilde ortaya koyar. Gerçeği adama söyleyen hastaneden kovulur. 27. bölüm fragmanında yayınlanan bu sahneler, izleyiciyi bir hayli etkileyecek.

Hekimoğlu Reytingleri Düşüşte mi?

Reyting bakımından yayınlandığı ilk bölümleri mumla arayan Hekimoğlu dizisi aslında oldukça güzel bir başlangıç yapmıştı. Ancak zamanla reyting sıralamalarında ve değerlerinde düşüş yaşandı. Kendisiyle aynı akşam ekrana gelen dizilerin performansı daha baskın geldi ve izleyici o dizileri izlemek için Hekimoğlu'nu feda etti. Kemik izleyici kitlesinin sosyal medya üzerinde başlatmış olduğu Trend topic çalışmalarının yanı sıra Youtube üzerinde yayınlanan videoların da Türkiye Trendleri'ne girmesi için yoğun çaba sarfettiği biliniyor. İzleyicilerin tek isteği Hekimoğlu dizisinin final yapmaması.

Hekimoğlu Final Yapacak mı?

Hekimoğlu dizisi için final şu an için söz konusu değil. İzleyicilerin bu çabası şimdilik karşılıksız kalmıyor. Geçtiğimiz günlerde Hekimoğlu dizisinin başrol oyuncusu Timuçin Esen korona virüse yakalanmıştı. Korona virüse yakalandıktan sonra dizi 1 hafta yayın arası vermişti. Bu esnada sosyal medyada Hekimoğlu dizisinin final yapacağı iddia edilmişti. Ancak yapımcı ve dizi yetkililerinden final kararı ile ilgili iddiayı destekleyen herhangi bir açıklama gelmedi. Şimdi ise gözler bu akşam yayınlanacak olan dizide. Eğer hedeflenen reytingler elde edilirse Hekimoğlu dizisi için dönüm noktası sayılacak. Hastane ve doktor konseptli diziler genellikle seviliyor. Ancak Hekimoğlu dizisinin gerek senaryo ve gerekse oyuncu performansı diğer dizilerden çok daha farklı. Yabancı bir yapımdan uyarlama olsa dahi kendisine has repliklerle bu durumu hiç hissettirmiyor. Başarılı dizinin bir süre daha yayın hayatına devam edeceğini söylesek herhalde yanıltıcı olmayız. Hekimoğlu'nun 27. bölümünde yaşanacakları şimdiden iple çekiyoruz, bakalım neler olacak.