Kuzey Yıldızı İlk Aşk 41. Bölüm Yaşar Kuzey'i Vuruyor mu? Kuzey'in Ölme İhtimali Var mı?

Kuzey Yıldızı 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Yıldız'ın babası olan Yaşar, kızının Kuzey'le evlenmesine müsaade etmeyecek gibi gözüküyor. Evlenirlerse Kuzey'i vuracağına dair tehditte bulunan Yaşar, 41. bölümün son sahnesinde Kuzey'i vuruyor mu?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi bu akşam Show TV ekranlarında olacak. Son zamanların reytingi en yüksek dizileri arasında bulunan Kuzey Yıldızı'nda yaşananlar izleyiciyi heyecanlandırıyor. Kuzey'in Yıldız ile evleneceği bölümde hiç beklenmedik olaylar yaşanacak. Yaşar Kuzey'i vuracak mı? Kuzey'in ölmesi durumunda dizinin devamı nasıl gelecek?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 41. Bölümde Yaşananlar

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 41. bölümü 28 Kasım Cumartesi akşamı yayınlanacak. Bölümün fragmanları izlendiği en dikkat çeken olay şüphesiz ki Kuzey'in Yıldız'la evlenmesi olacaktır. Kuzey, gösterişli bir şekilde Yıldız'ı evinden alacaktır. Geleneklere göre yapılan bu eylemde davullu zurnalı bir şekilde gelin evinden alınır. Ancak Yıldız, evden çıkmadan önce babası Yaşar ona evden çıktığı takdirde Kuzey'i vuracağını söyler. Bunu duyan Yıldız, gözyaşlarına boğulsa da yine de sevdiğine varmak için evden ayrılır. Yaşar bu yapılanı unutmayacaktır. Oldukça inatçı bir karaktere sahip olan Yaşar'ın neler yapacağı son sahnelere doğru ortaya çıkar.

Kuzey Vuruluyor mu?

Kuzey ve Yıldız'ın görkemli evlilik töreninde sıra evliliğe gelmiştir. Nikah memurunun klasik olarak kötülükte eş olarak kabul ediyor musunuz sorusunun ardından Yaşar belirir. Hayır! diyerek içeri girer ve elini pantolonuna doğru atar. Bu sahneden itibaren Kuzey'in vurulduğuna yönelik pek çok yazı yazıldı. İddialar gösteriyor ki dediğim dedik bir insan olan Yaşar'ın kızının Kuzey ile olan birlikteliğine izin vermeyecek. Bu yüzden Kuzey'i vuracağı düşünülüyor.

Kuzey Ölecek mi?

Kuzey şayet vurulursa ölme ihtimali bulunuyor ancak Kuzey'in vurulmayacağına yönelikte önemli görüşler mevcut. Sonuç itibariyle dizinin reyting sıralamalarında bu denli yüksek bir yerde olması izleyicinin neden böyle bir aksiyonun ve kaybın gerçekleşeceğini sorduruyor. Dizi yapımcılarının da böyle bir ölümün gerçekleşmesine müsaade etmeyeceği düşünülmekte. Çünkü dizinin başrol oyuncusu olmakla beraber senaryo en çok Kuzey ve Yılız arasında dönmektedir. Özellikle de dizi ismini bu iki karakterden aldığı için böyle bir ölümün yaşanması imkansıza yakın.

Kuzey'in vurulma ve ardından gelebilecek hastane sahneleri ise bir ihtimal yaşanabilir. Ancak fragmanda görüldüğü üzere Yaşar'ın önce vururum diyerek tehdit etmesi, ardından düğünü basarak elini cebine doğru atması ise oldukça merak uyandırıcı. Kuzey hayranları vurulma sahnesinin yaşanmasını elbette istemiyor. Ancak yapımcı ve yönetmenin bu konuda ne karar vereceği bilinmemekte. Reyting sonuçlarına bakıldığında total sıralamada birinciliği Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi almakta. Bu sıralamayı kimseye kaptırmaya niyeti olmayan başarılı dizide aksiyonlu bir sahne yaşanabilir. Bu akşam Show TV ekranlarında Kuzey'in vurulup vurulmayacağını daha net bir şekilde öğreneceğiz.