5 Farklı Ödeme Seçeneği İle Halkbank’tan 25 Bin TL Kredi

Halkbank, 5 farklı ödeme seçeneği ile sunduğu kredi ile müşterilerine yardımcı olmaya devam ediyor.

Ülkemizin içinde olduğu ekonomik koşullardan dolayı nakit paraya her an ihtiyaç oluşabiliyor. Özellikle koronavirüsten dolayı işten çıkarılan ve tedbirlerden dolayı iş yeri kapatılan vatandaşlar ekonomik açıdan oldukça zor günler geçiriyor. Koronavirüs salgınına bir de kış ayının zorluklarının eklenmesi ile birlikte süreç daha da zorlaştı.

headline.jpg

Halkbank’tan İhtiyaç Kredisi

Bankaların kredileri bazen yüksek faizli olabiliyor. Vatandaşlar kullanmış oldukları kredilerin geri ödemelerinde sorunlar yaşayabiliyor. Vatandaşlar daha avantajlı faiz oranları sunacaklarını düşündükleri için ilk olarak kamu bankalarının kredi faiz oranlarını kontrol etmektedir. Halkbank’ın kullanıma sunmuş olduğu kredinin özellikleri ise şu şekilde,

-36 ay vade imkanı

-En az 5 bin TL, En fazla 100 bin TL limit

-Kredi faiz oranı yüzde 1.77

Geri Ödeme

Bu kapsamda 36 ay vade seçeneği ile 25 bin TL kredi kullandığınızda aylık faiz oranı yüzde 1.77 olacaktır. Aylık taksit tutarı ise 1000 TL olacaktır. Kredinin toplam geri ödeme tutarı ise 36 bin 16 Türk Lirası olacaktır.

-Azalan taksitli,

-Artan taksitli,

-Eşit taksitli,

-3 ayda bir eşit taksitli,

-Serbest ödemeli, olarak gerçekleştirebilirsiniz.

butce-dort-ayda-54-5-milyar-lira-acik-verdi.jpg

Başvuru

Halkbank’ın bu kredi kampanyasına, Halkbank Şubelerinden, Halkbank mobil uygulamasından ve Halkbank internet şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun ardından banka size en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Sizde bu krediye başvurarak hem gerekli ihtiyaçlarınız hem de borçlarınızı kapatmak için kullanabilirsiniz.