Masumlar Apartmanı İle Şahsiyet Dizileri Arasındaki Benzerlik Ortaya Çıktı!

Son zamanların reyting rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı’na dair her geçen gün ortaya çıkan detaylar oldukça ilgi çekmeye devam ediyor. TRT 1 kanalında yayınlanan ve konusu ile oldukça etkileyici olan Masumlar Apartmanı,

Son zamanların reyting rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı’na dair her geçen gün ortaya çıkan detaylar oldukça ilgi çekmeye devam ediyor. TRT 1 kanalında yayınlanan ve konusu ile oldukça etkileyici olan Masumlar Apartmanı, yayınlandığı gün reytinglerde oldukça etkileyici sonuçlar elde ediyor. Televizyon dizileri arasından sıyrılan konusu ile birçok farklı kitleye hitap etmeyi başarabilen dizinin haftalık yeni bölümlerinin fragmanları bile en çok aratılan şeyler arasına girmekte.

resized-0d87c-d9ce0709-b0a0102.jpg

Çekimlerinin İstanbul’da devam ettiği Masumlar Apartmanı’na dair merak edilenlerden bir detay ise dizinin hangi semtte çekildiği olmuştu. Dizinin nerede çekildiğini merak edenler için cevap Beyoğlu ve Balat olmuştu. Bu bölgelerin tarihi dokularını koruması sebebiyle çok fazla tercih edildiği bilinmekle birlikte Çukur dizisi ile birlikte oldukça kullanışlı hale gelen Balat bölgesi daha birçok diziye ev sahipliği yapacak gibi duruyor. Etkileyici dokusu ve sokakları ile film-dizi sektörü için oldukça önemli olan Balat’ta çekimleri devam eden Masumlar Apartmanı, Beyoğlu’nda da çekimlerini aralıksız devam ettiriyor.

Şahsiyet Dizisi İle Masumlar Apartmanı Arasındaki İlginç Detay

masumlar-apartmani.jpg

Masumlar Apartmanı adlı diziye dair son olarak ortaya çıkan bir detay oldukça ilginç oldu. Bu detay ile Şahsiyet dizisi arasında ilginç bir ortak yanları olduklarının farkına varılan durumun temelinde yatan şey apartmanın kendisi. Masumlar Apartmanı’nda kullanılan apartman daha önce yayınlanan ve final yapan Şahsiyet dizisinde de kullanılmıştı. Son günlerde Şahsiyet dizisinin tekrar gündeme gelmesi ile birlikte fark edilen bu ilginç detay oldukça hoş bir benzerlik olarak kabul edildi. Bu ilginç detaydan sonra Şahsiyet dizisini merak eden birçok Masumlar Apartmanı izleyicisi Şahsiyet dizisine dair sorgulamalar yapmaya başladı.

Haluk Bilginer ve Cansu Dere gibi iki büyük oyuncunun başrollerini paylaştığı Şahsiyet dizisine dair merak içerisinde olan izleyiciler için, dizinin nerde yayınlandığını da sizlerle paylaşalım. İnternet dizisi olarak 2018 yılında yayınlanan Şahsiyet dizisini izlemek için Puhu TV platformunu kullanabilirsiniz. Tüm bölümlerine bu platformdan ulaşabileceğiniz dizinin konusu ise sizler için bir sürpriz olsun.