Şeyma Subaşı Aşk Hayatıyla Gündemde

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra Guido Senia ile birlikte olan Şeyma Subaşı, geçen aylarda bu ilişkisini bitirmişti. Bu ayrılıktan kısa bir süre sonra Guido Senia, eski sevgilisi ile barıştı.

Acun Ilıcalı ile yaşadığı birliktelik sonrasında bir süre yalnız kalan Şeyma Subaşı, daha sonra Guido Senia ile bir aşk yaşamaya başlamıştı. Bu ilişkiyi geçtiğimiz aylarda bitiren Subaşı, bu sıralar yurt dışında tatil yapmaktaydı. Tatilinin tadını çıkartan Subaşı, kendisi tatil yaparken ilişkisini henüz yeni sonlandırdığı Guido Senia’nın eski sevgilisi Maria Carla Boscono ile tekrar aşk yaşadığını öğrenerek büyük bir şok yaşadı.

Guido, Şeyma Subaşı ile sevgili olduğu zamanlarda Instagram hesabından eski sevgilisi Maria Carla Boscono ile olan fotoğraflarını silmemişti. Şeyma Subaşı ile olan ilişkisi biter bitmez eski sevgilisine geri dönen Guido Senia, Marla Carla Boscono ile olan ilişkisine hız kesmeden devam etmeye başladı.

guido-ve-seyma-subasi.jpg

Şeyma Subaşı ile Guido Senia yaklaşık bir buçuk yıl sürek aşklarını noktalama kararı almışlardı. Çiftin ayrılık nedeni olarak ise Guido’nun pandemi dolayısıyla çalışamadığı ve tüm faturaları ve özel ihtiyaçları gibi harcamalarını Şeyma Subaşı'na ödetmiş olduğu iddia edilmişti.

Şeyma Subaşı'nın eski sevgilisi Guido’nun eski sevgilisi olan Marla Carla Boscono ile yaşadığı aşk, Boscono’nun Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla ortaya çıktı. Şeyma Subaşı tarafından ise henüz bu konuyla alakalı herhangi bir açıklama gelmedi.