Survivor 2021'e Yeni Yarışmacılar Katıldı! Acun Ilıcalı Sürpriz İsimleri Duyurdu!

Survivor 2021'le ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Yarışmaya katılan isimler belirlendi. Bundan sonra 3 farklı ismi daha Survivor'da göreceğiz. Peki Acun Ilıcalı'nın duyurduğu ve Survivor'da yarışacak yeni yarışmacılar kim?

Survivor 2021'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda dikkat çeken atışmalar yaşanırken Acun Ilıcalı'nın duyurduğu bu müjde karşısında izleyiciler de şaşkınlıklarını gizleyemedi. Artık yarışmada dengeler yavaş yavaş değişecek gibi duruyor. Yaşanan sakatlıklardan ötürü adaya veda eden oyuncuların ardından yeni takviyeler yapılacak. Böylelikle gönüllüler takımına yeni isimler dahil oldu. Peki Survivor'a yedek listesinden katılan yarışmacılar kim? İşte Survivor 2021'in yeni bölüm fragmanı ve programda yaşananlar...

Survivor 2021'e Yeni Yarışmacılar Dahil Oldu!

Bu sene oldukça iddialı geçen Survivor programında yarışmaya renk katacak bazı gelişmeler yaşandı. Çeşitli sakatlıklardan ötürü adaya veda edenlerin yerine yedek listesi üzerinden yeni yarışmacılar geldi. Bu tarz olası sakatlıklara karşı yedek listesinden giriş yapan isimler artık Survivor 2021'de yarışıyor. Yeni bölüm fragmanında da o isimlerin kim olduğu ortaya çıktı. Bizzat Acun Ilıcalı'nın tanıttığı o isimler kim?

adsiz-001.jpg

Survivor 2021 Yedek Listesindeki Oyuncular

Survivor'a yedek listesinen ilk isim Doğan Keser oldu. Doğan Keser'in daha önce sosyal medyada tanınan bir isim olduğu ancak yeterli popülerliğe ulaşmadığı biliniyor. Bazı videolarda yer alması ile sosyal medya üzerinde tanınırlığı olan bir yarışmacı. Aynı zamanda girer girmez Hayrettin ile olan sözsüz diyaloğu da dikkat çekti. Islık çalarak yapmış olduğu mimiklerle iddialı bir başlangıç yaptı. Survivor'da yabancılık sıkıntısı çekmeyeceği kesinleşmiş oldu. Ancak oyunlarda nasıl bir performans göstereceği henüz bilinmiyor.

Öte yandan Survivor 2021'e katılan yeni yarışmacılar arasında Gonca ve Aleyna da bulunuyor. Eksik oyuncuların yerine geçen bu isimler artık programda düzenli olarak yer alacak. Olası bir elenme vakasıyla karşılaşmazsalar bir süre daha ekranlarda göreceğiz.

Futbol Maçını Hangi Takım Kazanacak?

Ünlüler ve gönüllüler arasında gerçekleşecek olan futbol maçında oldukça heyecanlı sahneler bizleri bekliyor. Görüldüğü kadarıyla kum zeminde oynanan maçta bazı sahneler oldukça heyecanlı geçecek. Topu kontrol etmenin zor olduğu bu maçta kız oyuncuların gol atmak için daha fazla çaba sarf ettiği bir maç izleyeceğiz. Ayrı ayrı hem erkekler hem de kızlar farklı maçlar yapacaklar. Kazanan takımı hangi ödül beklediğini de göreceğiz. Yoğun rekabetin gerçekleştiği Survivor 2021'de bu maçı kazananlar büyük bir avantaj elde edecek. Adanın zorlu koşullarından bir an olsun kurtulmak isteyen ve ödül ile enerji depolama amacında olan takımlar kıyasıya mücadele edecek.

Bir sahnede ise Ebru'nun boş kaleye gol atamaması nedeniyle Hayrettin'in sinirlerine hakim olamayıp bağırdığı görülüyor. Çağrı'nın da olur olmadık sinirlenmelerine tanıklık edeceğimiz bu bölüm çok yakında TV8 ekranlarında olacak.