Tom Cruise İçin Leah Remini'den Flaş İddia: "Tecavüz Mağdurlarının Polise İhbarda Bulunmasını Engelleyen Bir Tarikata Üye"

Scientology tarikatının eski üyelerinden Leah Remini, Tom Cruise'un set çalışanlarına bağırmasını büyük bir reklam çalışması olduğunu iddia etti.

Oyuncu Leah Remini, Scientology tarikatından bir süre önce ayrılmıştı. Tom Cruise ise ise bu tarikatın en tanınan isimlerinden biri.

Geçtiğimiz günlerde, 'Görevimiz Tehlike 7'nin çekimleri esnasında Tom Cruise set çalışanlarına salgın tedbirlerine uymadıkları gerekçesiyle bağırıp küfürler yağdırmıştı. Yaşanan tartışmaya dair ses kayıtları ise basına sızdırılmıştı.

Olayla ilgili konuşan Leah Remini, Tom Cruise'un büyük bir reklam kampanyası için böyle bir eylemde bulunduğunu söyledi. Ses kayıtlarının basına Tom Cruise tarafından sızdırıldığını iddia eden Remini, ünlü oyuncunun çalışma arkadaşlarını pek de önemsemediğini ve yaşanan bu olayın istismarcı kişiliğinin bir yansıması olduğunu ifade etti.

Tom Cruise'un, pedofili mağdurlarının polislere ihbarda bulunmasını yasaklayan bir tarikata üye olduğunu söyleyen Remini, bu tarikatın aynı zamanda tecavüz ve tacizle ilgili ihbarları da engellediğini ifade etti.