Ünlü Youtuber Enes Batur Takipçisi İçin Kız İstemeye Gitti!

Kendisini takip eden bir kullanıcının yazdığı mesaj üzerine harekete geçen Enes Batur Sungurtekin, takipçisi için kız isteme merasimine katıldı. Olaylar sosyal medyada hızlı bir şekilde yayıldı ve Twitter'da gündem haline geldi.

Sosyal medya fenomeni olan ünlü Youtuber Enes Batur Sungurtekin, çok konuşulacak bir olaya imzasını attı. Yaptığı filmler ve çektiği içeriklerle internetin en ünlü isimleri arasında yer alıyor. Yaptığı paylaşımla yine adından söz ettirmeyi başardı. Özellikle de son zamanlarda Twitter üzerindeki paylaşımlarla gündeme geliyor. Bir takipçisinin mesajı üzerine harekete geçen Enes, yaptığı hareketle takipçilerinin takdirini kazandı. Peki Enes Batur'u bu kadar fazla gündem eden ve konuşulmasını sağlayan olay neydi?

Enes Batur Kız İstemeye Gitti!

Enes Batur'a mesaj atan takipçisi, ailesinin olmadığını belirtti ve kız istemeye gitmek için kendisinden yardım istedi. Bu isteği kırmayan Enes Batur ise teklifi kabul etti ve takım elbisesini giyerek kız istemeye gitti. Kahveler içildi, fotoğraflar çekildi ve kız isteme merasimi gerçekleşti. Bu olay sosyal medyada paylaşıldıktan sonra ise büyük tepki çekti. Hem övüldü hem de eleştirildi. İki tarafın da kendine göre haklı sebepleri vardı. Enes Batur'un yaptığı bu davranış pek çok isim tarafından takdir edilirken bir yandan da sahte olduğuna yönelik çeşitli yorumlar vardı. Enes Batur'un mesajına geç döndüğünü iddia ettiği yazışmada aslında birkaç dakika içinde cevap vermiş olduğu öğrendi.

adsiz.jpg

Enes Batur Kız İsteme Olayı Sahte mi?

Paylaşılan konuşmalarda kız isteme olayının tamamen sahte olduğu iddia edildi. Mesajlara anında cevap verdiği halde geç cevap verdiğini yazan Enes Batur, işin kurgu olduğuna yönelik önemli bir iddianın ortaya çıkmasına neden oldu. Ancak yine de çok konuşulmaya devam eden ünlü isim, genel olarak eleştirilerin hedefi oluyor. Çıkardığı filmlerde de oylamalarda oldukça düşük olan Enes Batur, çocuklara hitap ettiği gerekçesiyle kimi kullanıcılar tarafından eleştirilebiliyor. Youtube'nin en büyük bireysel kanalı olması nedeniyle milyonlarca çocuğa hitap etmekte olan ünlü ismin aynı zamanda 18 yaş üstü kesime de hitap edebildiği belirtildi. Bu gelişme sonrasında Enes Batur'dan bahsedilme sayısı bir hayli artarken Twitter'da trend haline geldi.

Kendi şarkısını, filmini çıkaran Enes Batur, lüks bir villada yaşıyor ve dijitalleşmenin meyvelerini en fazla yiyen isimleri arasında yer alıyor. Yıllar önce Youtuber'lığa başladığı günden bu yana video çekmeye ara vermedi. Daha sonra 2017 yıllarında patlayan dev video izleme sitesi, ziyaretçi akınına uğradı. İnsanların sık sık tercih ettiği bir site haline geleli uzun zaman olmuştu ancak geçtiğimiz birkaç sene içerisinde daha fazla tercih edildi. Sonrasında ise Enes Batur başta olmak üzere pek çok kanalın geliri bir anda tavan yaptı. Çıkardığı sinema filmiyle de azımsanmayacak bir gelir elde etti. Şimdiyse içerik üreticiliğine devam ediyor ve çeşitli paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor.