Kışın Pantolon Modası

Kışın kurtarıcınız pantolon modası ile ilgili tüyolar yazımızda. Havalar iyice soğumaya başladı. Kimi günler güneş arada kendini gösterse de dondurucu soğuklar iyice yaklaştı.

Kışın kurtarıcınız pantolon modası ile ilgili tüyolar yazımızda. Havalar iyice soğumaya başladı. Kimi günler güneş arada kendini gösterse de dondurucu soğuklar iyice yaklaştı. Artık kış gardırobumuzda neler var neler yok bakmanın zamanı çoktan geldi. Kış günlerinde dışarıya çıkarken neler giyeceğiz? Kıyafetlerimiz var mı bir bakalım. Sizler gardırobunuzu kontrol etmeden biz ipuçlarımıza başlayalım istedik ve kış aylarının ilk ipucu olarak pantolonları öne çıkarıyoruz.

Pantolon Modası

Başlıkta da dediğimiz gibi kış aylarının kurtarıcılarıdır pantolonlar. Özellikle jean pantolonlardan bahsediyoruz. Aslında mevsimi olmayan bu pantolonlarımızı yaz demeden, kış demeden giymemiz mümkün. Hemen bir şeyler seçmemiz gerektiğinde üstüne bir tişört ya da gömlek giyip dışarıya çıkabiliriz. Kış aylarında da hem oldukça kullanışlı ve rahat olan jean pantolonlar bir yandan birçok kıyafet ve aksesuarımızla da kolaylıkla uyum sağlıyor. Üzerine hemen bir kazak giyip günün kombinini oluşturabilirsiniz. Altına güzel bir bot da hemen uyum sağlayacaktır.

Sadece jean pantolonlarla da sınırlı kalamayız tabii ki. Ama artık koyu kış renklerinden dışarı çıkmanın da vakti çoktan geldi çattı. Siyah, gri, koyu kahve gibi tonları bir süreliğine kenara bırakın ve canlı renklere yönelmeye başlayın. Kırmızı, yeşil, mavi, mor, sarı ve daha birçok renk seçeneğine sahip pantolonlar sizleri bekliyor. Kış aylarında üzerinize mont, kaban, ceket giydikten sonra pantolonlarınız en dikkat çeken kıyafetleriniz oluyor. Klasik siyah ve gri tonlarından kurtulup canlı renklerden seçimler yapmanız sizi daha da öne çıkaracaktır.

Her dönem kurtarıcı olan pantolonlar ile ilgili sizin de kombin önerilerinizi bekliyoruz.