Rihanna’nın Makyaj ve Güzellik Sırları Nelerdir?

Güzel şarkıcı Rihanna’nın makyaj ve güzellik sırlarına bakacağımız içeriğimize başlamadan önce Rihanna’nın kendi makyaj markası olduğunu belirtmekte fayda olacaktır.

Güzel şarkıcı Rihanna’nın makyaj ve güzellik sırlarına bakacağımız içeriğimize başlamadan önce Rihanna’nın kendi makyaj markası olduğunu belirtmekte fayda olacaktır. Tüm dünyada satışı yapılan markasının altında yatan sır ise güzel şarkıcının farklı makyaj ve güzellik anlayışı olarak görülmektedir.

Kusursuz bir görüntü ile tüm herkesin dikkatini çeken güzel şarkıcı Rihanna giyimi ve makyajı ile adeta mükemmel bir uyum abidesi olarak karşımıza çıkıyor. Dünyanın her yerinden bir hayran kitlesine sahip olan ve dünyanın en çok kazanan kadınlarından biri olan Rihanna dünyanın dört bir ucunda yaptığı konserler ile bilinirliğini daha popüler hale getirmiş başarılı bir sanatçı. Kendine has tavrı ve mizacı ile adeta tüm insanlar tarafından etkileyici görülen güzel şarkıcının makyaj ve güzellik sırlarına gelecek olursak bu içerikte ona dair bazı sırlar ile belki onun yaptığı estetiği sizlerde yakalayabilirsiniz amacındayız.

Makyaj ve güzellik uyumunu yakalamayı başaran ünlü isimlerden olan Rihanna kendine has bir güzellik biçimi ortaya koyabilmiş kişilerden biri. Bu güzelliği ile birçok kadın dergisinin kapağını süsleyen güzel şarkıcının makyaj sırlarından bazılarını size buradan sunarak bu büyülü güzelliğin detaylarını aktarmaya çalışacağız.

İlk Sır Cilt Bakımı ve Sağlık

Rihanna’nın etkileyici makyajının ve güzelliğinin altında yatan birinci detay cilt bakımına çok dikkat etmesi. Cilt bakımının iyi yapılması ve doğalında sağlıklı bir cilde sahip olunması halinde etkileyici bir makyajın ortaya çıkacağını belirtelim. Rihanna’nın bu noktada yaptığı şey doğal peeling uygulamaları ve cildin nemlendirilmesi uygulamalarıdır. Makyaj ve krem gibi kullanımlara gittiğinde kimyasal tüketiminde bulunmayan Rihanna’nın bu sebeple oldukça sağlıklı bir cilde sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Yoğun bir yaşamı olmasından kaynaklı sürekli hareket halinde olan Rihanna, bazı durumlarda makyajı sade tutarak cildin hava almasına olanak sağladığını belirtmekte fayda olacaktır. Her zaman makyajlı bir cilde sahip olmak oldukça kötü bir karar olabilmektedir. Bu sebeple bazı zamanlar cildin havalanması için makyaj yapılmaması veya fresh bir makyaj tercihine gidilmesinde fayda olacaktır. Rihanna’nın cilt sağlığındaki önemli bir diğer detay ise sağlıklı ve dengeli beslenmesidir. Sağlıklı ve dengeli beslenmek her şeye fayda sağladığı gibi kesinlikle cilde de büyük bir fayda sağlamaktadır. Sizlerde dengeli ve sağlıklı beslenerek belki de böylesi etkileyici bir cilde sahip olabilirsiniz.

Rihanna için son olarak bazı makyaj sırlarına gelecek olursak, oldukça sade düşünmenizde fayda olacaktır. Fondöten uygulamasında örneğin, belirgin bir değişim olmamalı ve bu fondöten yüzde tamamen eşit oranda dağıtılmalıdır. Yüzdeki bazı sorunlu yerlerde kapatıcı kullanımını Rihanna gibi sizde uygulayabilirsiniz. Sabitleyici kullanımı da yine Rihanna makyajı için olmazsa olmazlardan bir tanesidir. Göz altlarına koyu tonlara kullanabileceğiniz Rihanna makyajında tamamen sizin rahat hissetmeniz en güzel makyajı ortaya çıkaracağını da ifade etmemizde fayda olacaktır.